InaFashion – galeria zrealizowanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych przez naszą firmę projektów. Cieszymy się, że po zapoznaniu się z informacjami o nas, zechcieli Państwo przejść dalej, aby przyjrzeć się owocom naszej pracy.
Na poniższej stronie prezentujemy Państwu wybrane stroje dla cheerleaderek i stroje dla mażoretek, przygotowywane dla całych zespołów. Na kolejnej stronie mogą Państwo obejrzeć wybrane stroje dla solistek, przygotowane przez naszą firmę, jak również rękawiczki dla mażoretek oraz furażerki dla mażoretek.

Poniższa galeria nie zawiera wszystkich wykonanych przez nas zleceń. Powodem jest to, że nie zawsze nasi klienci przesyłali nam zdjęcia, albo nie wyrażali zgody na ich publikację. Nasze projekty były też kilkakrotnie kopiowane, dlatego jest to tylko pewien wycinek naszych możliwości.

W toku naszej działalności wykonywaliśmy również
• komplety strojów dla cheerleaderek, przeznaczone na imprezy firmowe dla dużych i znanych korporacji
• furażerki dla hostess oraz furażerki dla personelu hotelowego

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook. Udostępniamy tam szereg zdjęć z fanpage naszych klientów, których nie ma w poniższej galerii. Na naszym fanpage znajdują się również filmy z szeregu wydarzeń, w których brały udział cheerleaderki oraz mażoretki, w wykonanych przez naszą firmę strojach.

Co charakteryzuje naszą pracę? Nie powielamy projektów, nie posiadamy katalogu. Dla każdego klienta staramy się przygotować diametralnie nowy strój, wedle jego oczekiwań. Doradzamy przy wyborze kolorystyki oraz dodatków. Możemy skorzystać z wzoru, opracowanego przez zamawiającego. Przy tworzeniu strojów korzystamy z materiałów wysokiej jakości oraz z efektownych dodatków. Staramy się również realizować nasze zamówienia jak najszybciej, choć czasami, z racji bardzo dużej ilości zamówień, szybka realizacja nie jest możliwa.

Zazwyczaj przygotowujemy cale komplety strojów. Przykładowo, kompletny strój dla mażoretki, wykonany przez naszą firmę, może składać się z:
• bluzki
• sukienki
• szortów
• rękawiczek
• furażerki
Dodatkowo może on również zawierać płaszczyk (np. z polaru) na chłodniejsze dni. Zdjęcia płaszczyków znajdują się również w poniższej galerii.

Wszystko zależy oczywiście od preferencji zamawiającego. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Jak obsługiwać naszą galerię?
• Galerie poszczególnych zespołów są automatyczne – zdjęcia zmieniają się same. 

Koniecpolskie Mażoretki

– Zespół istnieje od niedawna, ale dzielnie trenuje, co z pewnością przełoży się na szereg sukcesów, już w najbliższej przyszłości.
O mażoretkach z Koniecpola można przeczytać tutaj.

Huragan Girls

Zespół cheerleaderek wspierający drużynę piłkarską MGKS Huragan Pobiedziska z Wielkopolski. Wsparcie uroczych i seksownych dziewczyn z pewnością działa motywująco na piłkarzy i kibiców. O zespole Huragan Girls można przeczytać tutaj.

Mażoretki z Dzierzgowa, występujące wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Dzierzgowo

Stroje dla mażoretek z Dzierzgowa zawierają elementy ludowe, charakterystyczne dla Ziemi Mazowieckiej. Zdjęcia zostały zrobione w trakcie występu całego zespołu na dorocznym Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Młodzieżowej Orkiestry Dętej na Facebook.

Mażoretki z Dopiewa, występujące wraz z Orkiestrą Dętą Gminy Dopiewo

W listopadzie ubiegłego roku zespół obchodził pięciolecie swojej działalności. Szereg zdjęć wielkopolskich mażoretek można znaleźć na ich fanpage, znajdującym się na Facebook.

W ciepłych płaszczykach z polaru.

Zespół Mażoretek przy Orkiestrze Dętej Gminy Tarnowo Podgórne

Zespół mażoretek, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury „Sezam” w Tarnowie Podgórnym istnieje od 2006 roku. Mażoretki występują na wielu imprezach oraz biorą udział w konkursach.

Śliwickie Mażoretki

Biało czerwone stroje przygotowaliśmy dla zespołu mażoretek Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach (województwo kujawsko – pomorskie). Dziewczęta działają od 2017 roku, często występują w towarzystwie Orkiestry Dętej OSP Śliwice. Państwo możecie podziwiać ich urodę i prezencję w trakcie ulicznej parady oraz występu. Więcej o śliwickich mażoretkach można znaleźć na stronie GOK Śliwice.

Cheerleaderki Szkoły im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie

Urocze dziewczęta znane również jako El-dance. Swoimi występami uświetniały wiele imprez szkolnych oraz sportowych. Biało – niebieskie stroje zdecydowanie podkreślają ich urodę. Więcej informacji o brudzewskich cheerleaderkach – tutaj.

Mażoretki POWER z GOKIW w Wielopolu Skrzyńskim

Przeurocze mażoretki z Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim mogą pochwalić się szeregiem sukcesów, zarówno grupowych, jak i osiągniętych przez solistki. W podkarpackim GOKIW działają grupy dla starszych i młodych dziewcząt. Zaczynamy od grupy młodszej. Więcej informacji o mażoretkach z Wielopola Skrzyńskiego można znaleźć na fanpage GOKIW na Facebook.

Grupa młodsza:

Grupa starsza:

Paulina – brązowa medalistka w kategorii solo – baton.

W trakcie przemarszu w ciepłych, polarowych płaszczykach dla mażoretek

W trakcie przemarszu

Mażoretki „Karo” z Byczyny

Zespół składający się z przeuroczych dziewcząt istnieje od 2013 roku.
Więcej zdjęć a także informacje o zespole można znaleźć tutaj.

Działoszyckie mażoretki

Świętokrzyskie mażoretki uświetniają swoją obecnością wiele różnego rodzaju imprez, czego dowodem są poniższe zdjęcia. Mażoretki działają przy miejscowym Zespole Szkół.

Podkarpackie mażoretki z GOK Niebylec

Zespół taneczno marszowy istnieje od 2008 roku. Mażoretki brały udział w szeregu imprez, osiągając szereg sukcesów, co nas akurat nie dziwi. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć zespołowi w Licheniu. Więcej o zespole można przeczytać na tej stronie. Znajdują się tu również dodatkowe zdjęcia

Mażoretki Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki w Boleslawcu

Zespół mażoretek istnieje od niedawna i występuje razem z Miejską Orkiestrą Dętą „Bolesławiec”. Zdjęcia pochodzą ze strony Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki w Bolesławcu. Zachęcamy do obejrzenia większej ilość zdjęć, które można znaleźć na tej stronie.

Grupa taneczna „Mażoretki” z Zespołu Szkół w Brudnowie gmina Waganiec

Grupa taneczna występuje wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP w Wagańcu. Więcej zdjęć, z jubileuszu XX-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej, znajdziecie Państwo na tej stronie.

 

Mażoretki Maestria z Łubnic

Zespól mazoretek „Maestria” z Łubnic istnieje od 2003 roku i działa u boku Orkiestry Dętej z Łubnik. Grupa często występuje, a także bierze udział w wielu wydarzeniach. Część zdjęć pochodzi z fanpage zespołu, znajdującego się na Facebook.

Mażoretki Aurora z Wołczyna

Zespół mażoretek „Aurora” działa przy Wołczyńskim Ośrodku Kultury. Mazoretki biorą udział w lokalnych i ogólnokrajowych mistrzostwach i mają na koncie wiele sukcesów.. Część zdjęć pochodzi z fanpage na Facebook, na który serdecznie zapraszamy. 

Mażoretki Gwiazdki z Poddębic

 

Poddębickie „Gwiazdki” po raz drugi, w trakcie występu na VIII Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej 2019, w których zajęły V miejsce.

Mażoretki Bysławskie

Mażoretki VIVA Sędziejowice

Na zdjęciach mażoretki w trakcie Festiwalu Kultury Polskiej na Żmudzi
Źródło: strona Gminy Sędziejowice.

Zespół mażoretek przy Miejskim Domu Kultury Ligota w Katowicach

MENU

—————————————————————————

O NAS

GALERIA ZREALIZOWANYCH PROJEKTOW

STROJE DLA SOLISTEK

STROJE DLA MAŻORETEK

STROJE DLA CHEERLEADEREK

RĘKAWICZKI DLA MAŻORETEK

FURAŻERKI

KONTAKT

INAFASHION NA FACEBOOK

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ