O NAS

Szanowni Państwo

Witamy serdecznie na stronie firmy „InaFashion”.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu odzieży dla zespołów tanecznych oraz dla solistek. Co można znaleźć w naszej ofercie?

  • Stroje dla cheerleaderek
  • Stroje dla mażoretek
  • Rękawiczki dla mażoretek
  • Furażerki dla mażoretek
  • Płaszczyki dla mażoretek
  • Stroje dla solistek
  • Podkolanówki dla cheerladerek
  • Stroje dla cheerleaderek na imprezy firmowe (dla korporacji) 
  • Furażerki dla pracownic hoteli i inne 

 

Firma „InaFashion” powstała w 2010 roku. Od tego czasu udało nam się przygotować szereg interesujących strojów dla wielu grup w całej Polsce, a także dla pojedynczych solistek. W wielu przypadkach zespoły i solistki, występujące w wykonanych przez nas strojach, znajdowały się w ścisłej czołówce albo na samym podium lokalnych i ogólnokrajowych mistrzostw, co jest dla nas dodatkową nagrodą.

Przygotowujemy stroje zgodnie z Państwa oczekiwaniami, możemy również stworzyć je wedle Państwa projektów. W trakcie pracy korzystamy z materiałów najwyższej klasy. Stosujemy szereg interesujących dodatków. Staramy się, aby każdy nasz projekt podkreślał piękno uczestniczek oraz uprawianego przez nie sportu.

Profil naszego działania to szycie miarowe. Nie posiadamy magazynu gotowych strojów. Dla każdego zespołu przygotowujemy oryginalny projekt. Dokonujemy też pomiarów, aby każdy strój idealnie pasował do określonej osoby.

Siedziba naszej firmy mieści się w Zgierzu k. Lodzi.

Obsługujemy klientów z terenu całej Polski. Dojeżdżamy na pomiary. W razie potrzeby (gdy goni czas) dowozimy gotowe stroje do klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych projektów, w której zamieszczamy zdjęcia części wykonanych przez nas strojów. Link do galerii zrealizowanych projektów znajduje się w dolnej części tej strony. Wystarczy go kliknąć. 

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebook. Zamieszczany tam szereg dodatkowych zdjęć oraz filmów, których ze względów prawnych nie możemy umieścić na naszej stronie. Przedstawiają one również wykonane przez nas projekty.

Jak się z nami skontaktować?
Telefon:    517 – 930 – 316
Mail:   inafashion@interia.pl
 
Zapraszamy!
 

 

MENU

—————————————————————————

O NAS

GALERIA ZREALIZOWANYCH PROJEKTOW

STROJE DLA SOLISTEK

STROJE DLA MAŻORETEK

STROJE DLA CHEERLEADEREK

RĘKAWICZKI DLA MAŻORETEK

FURAŻERKI

KONTAKT

INAFASHION NA FACEBOOK

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ