Od samego początku istnienia nasza firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem strojów dla cheerleaderek. Tworzymy stroje dla zespołów szkolnych, zespołów występujących przy drużynach sportowych, jak i dla solistek. Możemy również wykonać stroje zgodne z Państwa projektem. Poniżej prezentujemy wybrane projekty strojów dla cheerladerek, wykonanych przez naszą firmę

Stroje dla cheerleaderek składają się zazwyczaj z bluzeczki, spódniczki oraz szortów. Mogą być one wzbogacone o szereg dodatków, takich jak logo drużyny sportowej, logo szkoły, numer szkoły. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i od możliwości technicznych hafciarni. Do strojów dla cheerleaderek możemy również dołączyć charakterystyczne, długie skarpety. 

A teraz zachęcamy do zapoznania się z wybranymi strojami, wykonanymi przez naszą firmę. 

Przeurocze cheerleaderki z zespołu „Huragan Girs” w czerwono czarno białych strojach wykonanych przez naszą firmę. Dziewczyny uświetniają występy wielkopolskiego klubu piłkarskiego Huragan Pobiedziska. Na strojach dodatkowo znajduje się logo klubu sportowego. 

 

Cheerleaderki z grupy „EL DANCE” z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego z Brudzewa w biało niebieskich strojach, wykonanych przez naszą firmę. Niezwykle urocze i ambitne dziewczęta wystąpiły już na szeregu imprez sportowych.

 

MENU

—————————————————————————

O NAS

GALERIA ZREALIZOWANYCH PROJEKTOW

STROJE DLA SOLISTEK

STROJE DLA MAŻORETEK

STROJE DLA CHEERLEADEREK

RĘKAWICZKI DLA MAŻORETEK

FURAŻERKI

KONTAKT

INAFASHION NA FACEBOOK

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ