Galeria zrealizowanych projektów InaFashion.com.pl

Galeria zrealizowanych projektów InaFashion.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych przez naszą firmę projektów. Cieszymy się, że po zapoznaniu się z informacjami o nas, zechcieli Państwo przejść dalej, aby przyjrzeć się owocom naszej pracy.

Na poniższej stronie prezentujemy Państwu wybrane stroje dla cheerleaderek i stroje dla mażoretek, przygotowywane dla całych zespołów. Na kolejnej stronie mogą Państwo obejrzeć wybrane stroje dla solistek, przygotowane przez naszą firmę, jak również rękawiczki dla mażoretek oraz furażerki dla mażoretek.

Poniższa galeria nie zawiera wszystkich wykonanych przez nas zleceń. Powodem jest to, że nie zawsze nasi klienci przesyłali nam zdjęcia, albo nie wyrażali zgody na ich publikację. Nasze projekty były też kilkakrotnie kopiowane, dlatego jest to tylko pewien wycinek naszych możliwości.

W toku naszej działalności wykonywaliśmy również

• komplety strojów dla cheerleaderek, przeznaczone na imprezy firmowe dla dużych i znanych korporacji

• furażerki dla hostess oraz furażerki dla personelu hotelowego

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook. Udostępniamy tam szereg zdjęć z fanpage naszych klientów, których nie ma w poniższej galerii. Na naszym fanpage znajdują się również filmy z szeregu wydarzeń, w których brały udział cheerleaderki oraz mażoretki, w wykonanych przez naszą firmę strojach.

Co charakteryzuje naszą pracę? Nie powielamy projektów, nie posiadamy katalogu. Dla każdego klienta staramy się przygotować diametralnie nowy strój, wedle jego oczekiwań. Doradzamy przy wyborze kolorystyki oraz dodatków. Możemy skorzystać z wzoru, opracowanego przez zamawiającego. Przy tworzeniu strojów korzystamy z materiałów wysokiej jakości oraz z efektownych dodatków. Staramy się również realizować nasze zamówienia jak najszybciej, choć czasami, z racji bardzo dużej ilości zamówień, szybka realizacja nie jest możliwa.

Zazwyczaj przygotowujemy cale komplety strojów. Przykładowo, kompletny strój dla mażoretki, wykonany przez naszą firmę, może składać się z:

• bluzki

• sukienki

• szortów

• rękawiczek

• furażerki

Dodatkowo może on również zawierać płaszczyk (np. z polaru) na chłodniejsze dni. Zdjęcia płaszczyków znajdują się również w poniższej galerii.

Wszystko zależy oczywiście od preferencji zamawiającego. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Mażoretki z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lututowie

Koniecpolskie Mażoretki

Zespół istnieje od niedawna, ale dzielnie trenuje, co z pewnością przełoży się na szereg sukcesów, już w najbliższej przyszłości.

Wiktoria – solistka z Poddębic

Mażoretki Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku Wielkopolskim

Zespół występuje razem z Lwówecką Orkiestrą Dętą i bierze udział w imprezach na terenie całego kraju.

Huragan Girls

Zespół cheerleaderek wspierający drużynę piłkarską MGKS Huragan Pobiedziska z Wielkopolski. Wsparcie uroczych i seksownych dziewczyn z pewnością działa motywująco na piłkarzy i kibiców.

Mażoretki z Dzierzgowa, występujące wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Dzierzgowo

Stroje dla mażoretek z Dzierzgowa zawierają elementy ludowe, charakterystyczne dla Ziemi Mazowieckiej. Zdjęcia zostały zrobione w trakcie występu całego zespołu na dorocznym Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach.

Mażoretki z Dopiewa, występujące wraz z Orkiestrą Dętą Gminy Dopiewo

W listopadzie ubiegłego roku zespół obchodził pięciolecie swojej działalności.

W ciepłych płaszczykach z polaru.


Zespół Mażoretek przy Orkiestrze Dętej Gminy Tarnowo Podgórne

Zespół mażoretek, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury „Sezam” w Tarnowie Podgórnym istnieje od 2006 roku. Mażoretki występują na wielu imprezach oraz biorą udział w konkursach.

Śliwickie Mażoretki

Biało czerwone stroje przygotowaliśmy dla zespołu mażoretek Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach (województwo kujawsko – pomorskie). Dziewczęta działają od 2017 roku, często występują w towarzystwie Orkiestry Dętej OSP Śliwice. Państwo możecie podziwiać ich urodę i prezencję w trakcie ulicznej parady oraz występu.

Cheerleaderki Szkoły im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie

Urocze dziewczęta znane również jako El-dance. Swoimi występami uświetniały wiele imprez szkolnych oraz sportowych. Biało – niebieskie stroje zdecydowanie podkreślają ich urodę.

Mażoretki POWER z GOKIW w Wielopolu Skrzyńskim

Przeurocze mażoretki z Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim mogą pochwalić się szeregiem sukcesów, zarówno grupowych, jak i osiągniętych przez solistki. W podkarpackim GOKIW działają grupy dla starszych i młodych dziewcząt. Zaczynamy od grupy młodszej.

Grupa młodsza:

Grupa starsza:

Paulina – brązowa medalistka w kategorii solo – baton.

W trakcie przemarszu w ciepłych, polarowych płaszczykach dla mażoretek

W trakcie ćwiczeń.

Mażoretki „Karo” z Byczyny

Zespół składający się z przeuroczych dziewcząt istnieje od 2013 roku.

Działoszyckie mażoretki

Świętokrzyskie mażoretki uświetniają swoją obecnością wiele różnego rodzaju imprez, czego dowodem są poniższe zdjęcia. Mażoretki działają przy miejscowym Zespole Szkół.

Podkarpackie mażoretki z GOK Niebylec

Zespół taneczno marszowy istnieje od 2008 roku. Mażoretki brały udział w szeregu imprez, osiągając szereg sukcesów, co nas akurat nie dziwi. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć zespołowi w Licheniu.

Mażoretki Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki w Boleslawcu

Zespół mażoretek istnieje od niedawna i występuje razem z Miejską Orkiestrą Dętą „Bolesławiec”. Zdjęcia pochodzą ze strony Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki w Bolesławcu.

Mażoretki ze Szczanieckiego Ośrodka Kultury

Grupa taneczna „Mażoretki” z Zespołu Szkół w Brudnowie gmina Waganiec

Grupa taneczna występuje wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP w Wagańcu (źródło zdjęć – mażoretki zs. Brudnowo/Facebook / Kujawy Media).

Mażoretki Piratki z Gnojnika

Mażoretki Maestria z Łubnic

Zespól mazoretek „Maestria” z Łubnic istnieje od 2003 roku i działa u boku Orkiestry Dętej z Łubnik. Grupa często występuje, a także bierze udział w wielu wydarzeniach.

Mażoretki Aurora z Wołczyna

Zespół mażoretek „Aurora” działa przy Wołczyńskim Ośrodku Kultury. Mazoretki biorą udział w lokalnych i ogólnokrajowych mistrzostwach i mają na koncie wiele sukcesów

Mażoretki Gwiazdki z Poddębic

Poddębickie „Gwiazdki” po raz drugi, w trakcie występu na VIII Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej 2019, w których zajęły V miejsce.

Mażoretki Bysławskie

Mażoretki VIVA Sędziejowice

Na zdjęciach mażoretki w trakcie Festiwalu Kultury Polskiej na Żmudzi

Zespół mażoretek przy Miejskim Domu Kultury Ligota w Katowicach

Mażoretki z przedszkola w Głogowie

W furażerkach zaprezentowali się także chłopcy z przedszkola.

Mażoretki

Mażoretki

cheerleaderki stroje cheerleaders stroje furażerki dla mażoretek furażerki producent kostiumy dla cheerleaderek kostiumy dla mażoretek stroje cheerleaders producent stroje dla cheerleaderek stroje dla cheerleaders stroje dla duetów stroje dla marżoretek stroje dla mażoretek stroje dla solistek stroje dla zespołów tanecznych stroje mażoretki stroje mażoretki producent