Stroje dla cheerleaderek InaFashion.com.pl

Stroje dla cheerleaderek – InaFashion.com.pl

Od samego początku istnienia firma InaFashion zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem strojów dla cheerleaderek. Stroje dla cheerleaderek wykonywaliśmy także w oparciu o projekty naszych klientów.

W trakcie naszej dotychczasowej działalności przygotowywaliśmy stroje dla cheerladerek, przeznaczone dla: profesjonalnych grup tanecznych, profesjonalnych grup sportowych, szkolnych zespołów cheerleaderek i zespołów amatorskich.

Stroje dla cheerleaderek składają się zazwyczaj z bluzeczki, spódniczki oraz szortów. Mogą być one wzbogacone o szereg dodatków, takich jak logo zespołu, logo drużyny sportowej, logo szkoły, numer szkoły. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i od możliwości technicznych hafciarni, z którymi współpracuje nasza firma. Do strojów dla cheerleaderek możemy również dołączyć charakterystyczne, długie skarpety.
W swojej ofercie mamy również skarpety dla cheerleaderek, produkowane przez polską firmę.

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi strojami, wykonanymi przez naszą firmę.

Przeurocze cheerleaderki z zespołu „Huragan Girls” w czerwono czarno białych strojach wykonanych przez naszą firmę;Dziewczyny uświetniają występy wielkopolskiego klubu piłkarskiego Huragan Pobiedziska. Na strojach dodatkowo znajduje się logo klubu sportowego

Cheerleaderki z grupy „EL DANCE” z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego z Brudzewa w biało niebieskich strojach, wykonanych przez naszą firmę. Niezwykle urocze i ambitne dziewczęta wystąpiły już na szeregu imprez sportowych.

Uwaga. Ze względu na kopiowanie wzorów w internecie, na naszej stronie internetowej zamieszczamy tylko wybrane stroje dla cheerleaderek. Zachęcamy do kontaktu z nami.