O nas – InaFashion.com.pl

Ina Fashion

O naszej firmie. Dane kontaktowe

Witamy serdecznie na stronie firmy „Ina Fashion – Stroje dla cheerleaderek i mażoretek”.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu strojów dla zespołów tanecznych oraz dla solistek.

Założycielka firmy zajmowała się projektowaniem i szyciem strojów dla cheerleraderek, mażoretek i zespołów tanecznych od 2005 roku. Od urodzenia pasjonowała się modą, krojem i szyciem.

Firma “Ina Fashion” rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. W ciągu 11 lat swojej działalności w portfolio firmy pojawiło się kilkadziesiąt zrealizowanych zamówień. Zarówno dla wieloosobowych zespołów jak i dla solistek. Nasza firma przygotowywała stroje dla dzieci w wieku przedszkolnym, dla dziewcząt w wieku szkolnych, a także dla dojrzałych pań z klubów seniora.

Zespoły i solistki, występujące w naszych strojach, wiele razy znalazły się w ścisłej czołówce, albo na podium lokalnych i ogólnokrajowych mistrzostw.

Nasza firma przygotowuje stroje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Mogą one zostać zaprojektowane przez nas, zgodnie z Państwa oczekiwaniami (kolorystyka, wygląd, itd.).

Wykonujemy także stroje wedle Państwa projektów, gotowych albo wstępnych (szkice itd.)

W trakcie pracy korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Stosujemy wiele interesujących dodatków, podkreślających piękno stroju. Staramy się, aby każdy, wykonany przez nas strój, podkreślał piękno tancerek oraz uprawianego przez nie sportu.

Profil naszego działania to szycie miarowe. Nie posiadamy magazynu z gotowymi strojami. Dla każdego klienta przygotowujemy oryginalny projekt (albo korzystamy z projektu przygotowanego przez Państwa). Dokonujemy pomiarów, aby każdy strój pasował idealnie do każdej tancerki.

Nasza firma mieści się w Zgierzu k. Łodzi. Obsługujemy klientów z całej Polski. Dojeżdżamy na pomiary. W razie potrzeby możemy dowieźć gotowe stroje do klienta. Możliwe jest także wykonywanie pomiarów online (zgodnie z naszą instrukcją) i wysyłka gotowych strojów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wystawiamy rachunki, nie jesteśmy płatnikami VAT.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Oferujemy atrakcyjne ceny. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Ina Fashion – kontakt:

-> telefon: 517-930-316

-> mail: inafashion@interia.pl

Co można znaleźć w naszej ofercie?

-> Stroje dla mażoretek

-> Stroje dla cheerleaderek

-> Stroje dla zespołów tanecznych

-> Stroje dla solistek

-> Rękawiczki dla mażoretek

-> Furażerki dla mażoretek

-> Furażerki różnego typu

-> Podkolanówki dla mażoretek

-> Płaszczyki dla mażoretek

-> Stroje dla cheerleaderek na imprezy firmowe